BIF

Renginių kalendorius

<<  Sausis 2017  >>
 Pi  An  Tr  Ke  Pe  Še  Se 
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

UŽSISAKYK NAUJIENAS

BIF

BALTIJOS REGIONO ŠALIŲ INVESTUOTOJŲ FORUMAS 2015

 

2015 m. Baltijos regiono šalių investuotojų forumo (BIF) dėmesio centre – ateities technologijų ir inovacijų vaidmuo kuriant ir skatinant tarptautinį ekonominį konkurencingumą.

Dabartinė globali, valstybių sienas peržengianti ekonominė sistema ne tik atveria naujų galimybių, bet ir kelia iššūkių eksporto plėtrai, tiesioginių užsienio investicijų pritraukimui ir šalių konkurencingumui. Ką daryti, kad šiame globaliame pasaulyje savo vietą atrastų ir regionų ekonomikos?

Ne kiekviena nauja technologija lemia svarbius pokyčius versle ir ekonomikoje, tačiau bent dalis jų turi neginčijamą potencialą pakeisti pasaulio status quo. Renginio metu ekspertai ir verslo pasaulio lyderiai pasidalino savo įžvalgomis apie automatizuotas technologijas ir ateities inovacijas degalų, transporto, logistikos ir energetikos srityse, tuo pačiu atkreipdami dėmesį į galimybes panaudoti šias inovacijas kaip varomąją ekonominių pokyčių jėgą.

Forume kalbėjo Nobelio premijos laureatas, ekonomistas Robert J.Shiller, žurnalistas, knygos “Shock of Gray” autorius Ted C. Fishman, TeliaSonera Global M2M Services vadovas Hans Dahlberg, Christian Marcus, Projektų vystytojas, Tesla Motors, Katrin Zeiler, vyresnioji tendencijų ir tyrimų projektų vadovė, „DHL Customer Solutions and Innovation“  ir daugiau išskirtinių kalbėtojų – inovatyvių technologijų, išmaniųjų miestų, transporto, energetikos ir kitų sričių profesionalų.

Renginyje dalyvavo daugiau nei 120 Lietuvos garbės konsulų iš viso pasaulio. Tai buvo puiki proga užmegzti verslui naudingus ryšius ir dalyvauti B2B susitikimuose.

Jau antrą kartą organizuotas BIF vyko Vilniuje, 2015 m. birželio 4-5 dienomis.

Kas dvejus metus organizuojamas forumas viešojo sektoriaus ir verslo lyderiams, politinių partijų, nevyriausybinių organizacijų atstovams, akademikams suteikia unikalią galimybę aptarti minėtus iššūkius, Baltijos regiono ekonominio augimo ir bendradarbiavimo perspektyvas.

PROGRAMA

Šių metų BIF programoje daug vietos buvo skirta Baltijos regiono ekonomikos augimo ir konkurencingumo perspektyvoms aptarti, akcentuojant investicinių projektų, inovacijų ir privataus–viešojo sektoriaus bendradarbiavimo svarbą. Siekiant kuo didesnės renginio pridėtinės vertės, renginyje buvo laikomasi SMART požiūrio, t.y., siekiama, kad diskusijų metu skambėtų konkretūs pavyzdžiai, reikšmingi ir įgyvendinami pasiūlymai, o pačios diskusijos neatitrūktų nuo realybės, tačiau nestokotų įkvėpimo ir būtų aktualios šiandienių globalių procesų kontekste.

PAŽINČIŲ TINKLAS

Vienas iš svarbiausių forumo tikslų – tapti diskusijų ir bendravimo platforma lyderiams ir ekspertams iš skirtingų valstybių ar ekonomikos sektorių. Tai puiki galimybė sutikti aktyvių, kūrybingų ir talentingų žmonių, įsitraukti į šį socialinį tinklą ir išnaudoti jo privalumus.

BIF dalyviai jau antrą kartą buvo kviečiami prisijungti prie specialios pažinčių kūrimo ir bendravimo platformos – dalyvauti B2B susitikimuose, kurių metu įmonės gali užmegzti naujų verslo ryšių ir taip padidinti prekybos apimtis ar pritraukti investicijų. BIF dalyvaujančios įmonės ir verslo asociacijos galėjo susitarti dėl pageidaujamų susitikimų ir juos rezervuoti iš anksto, taip pat pasinaudoti tarptautinio verslo ekspertų konsultacijomis. Registracijos forma į verslo susitikimus pasiekiama: čia. 

 

NARIAI

s1_1327591131_bmi.jpg
s1_1295192025_deloitte.jpg
s1_1327589980_dnb_logo_solid1.jpg
s1_1295192291_dvs.jpg
irl_wse_normal.png
le_logo.jpg
lp logo fone.jpg
lirema logo.jpg
s3.jpg
teo logo red on transparent.png

Baltic investors forum

Totorių g. 5-21,
LT-01121 Vilnius, Lietuva
Tel.: (+370 5) 275 52 58
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.