Apie BIF

Renginių kalendorius

<<  Rugsėjis 2015  >>
 Pi  An  Tr  Ke  Pe  Še  Se 
 123456
78910111213
1416171920
212223242627
282930    

UŽSISAKYK NAUJIENAS

Apie BIF

BALTIJOS REGIONO ŠALIŲ INVESTUOTOJŲ FORUMAS 2015

 

2015 m. Baltijos regiono šalių investuotojų forumo (BIF) dėmesio centre – ateities technologijų ir inovacijų vaidmuo kuriant ir skatinant tarptautinį ekonominį konkurencingumą.

Dabartinė globali, valstybių sienas peržengianti ekonominė sistema ne tik atveria naujų galimybių, bet ir kelia iššūkių eksporto plėtrai, tiesioginių užsienio investicijų pritraukimui ir šalių konkurencingumui. Ką daryti, kad šiame globaliame pasaulyje savo vietą atrastų ir regionų ekonomikos?

Ne kiekviena nauja technologija lemia svarbius pokyčius versle ir ekonomikoje, tačiau bent dalis jų turi neginčijamą potencialą pakeisti pasaulio status quo. Renginio metu ekspertai ir verslo pasaulio lyderiai pasidalins savo įžvalgomis apie automatizuotas technologijas ir ateities inovacijas degalų, transporto, logistikos ir energetikos srityse, tuo pačiu atkreipdami dėmesį į galimybes panaudoti šias inovacijas kaip varomąją ekonominių pokyčių jėgą.

Forume kalbės Nobelio premijos laureatas, ekonomistas Robert J.Shiller, žurnalistas, knygos “Shock of Gray” autorius Ted C. Fishman, TeliaSonera Global M2M Services vadovas Hans Dahlberg, Christian Marcus, Projektų vystytojas, Tesla Motors, Katrin Zeiler, vyresnioji tendencijų ir tyrimų projektų vadovė, „DHL Customer Solutions and Innovation“  ir daugiau išskirtinių kalbėtojų – inovatyvių technologijų, išmaniųjų miestų, transporto, energetikos ir kitų sričių profesionalų.

Renginyje dalyvaus daugiau nei 120 Lietuvos garbės konsulų iš viso pasaulio. Tai puiki proga užmegzti verslui naudingus ryšius ir dalyvauti B2B susitikimuose.

Jau antrą karta organizuojamas BIF vyks Vilniuje, 2015 m. birželio 4-5 dienomis.

Kas dvejus metus organizuojamas forumas viešojo sektoriaus ir verslo lyderiams, politinių partijų, nevyriausybinių organizacijų atstovams, akademikams suteikia unikalią galimybę aptarti minėtus iššūkius, Baltijos regiono ekonominio augimo ir bendradarbiavimo perspektyvas.

PROGRAMA

Šių metų BIF programoje daug vietos skirta Baltijos regiono ekonomikos augimo ir konkurencingumo perspektyvoms aptarti, akcentuojant investicinių projektų, inovacijų ir privataus–viešojo sektoriaus bendradarbiavimo svarbą. Siekiant kuo didesnės renginio pridėtinės vertės, renginyje bus laikomasi SMART požiūrio, t.y., siekiama, kad diskusijų metu skambėtų konkretūs pavyzdžiai, reikšmingi ir įgyvendinami pasiūlymai, o pačios diskusijos neatitrūktų nuo realybės, tačiau nestokotų įkvėpimo ir būtų aktualios šiandienių globalių procesų kontekste.

PAŽINČIŲ TINKLAS

Vienas iš svarbiausių forumo tikslų – tapti diskusijų ir bendravimo platforma lyderiams ir ekspertams iš skirtingų valstybių ar ekonomikos sektorių. Tai puiki galimybė sutikti aktyvių, kūrybingų ir talentingų žmonių, įsitraukti į šį socialinį tinklą ir išnaudoti jo privalumus.

BIF dalyviai jau antrą kartą bus kviečiami prisijungti prie specialios pažinčių kūrimo ir bendravimo platformos – dalyvauti B2B susitikimuose, kurių metu įmonės gali užmegzti naujų verslo ryšių ir taip padidinti prekybos apimtis ar pritraukti investicijų. BIF dalyvaujančios įmonės ir verslo asociacijos gali susitarti dėl pageidaujamų susitikimų ir juos rezervuoti iš anksto, taip pat pasinaudoti tarptautinio verslo ekspertų konsultacijomis. Registracijos forma į verslo susitikimus pasiekiama: čia. 

Daugiau informacijos ir naujienų apie BIF bus skelbiama mūsų interneto svetainėje. Detali renginio programa bei informacija apie sesijas, pranešėjus bus paskelbta artimiausiu metu. 

VIETA

Vilnius Grand Resort, Ežeraičių g. 2, Ežeraičių k., Avižienių sen., Vilnius r., Lietuva

KAINOS

Dalyvio mokestis: 700 EUR + PVM

IŠ ĮMONĖS REGISTRUOJANT DAUGIAU NEI VIENĄ ASMENĮ, TAIKOMA 10% NUOLAIDA. NUOLAIDA TAIKOMA KIEKVIENAM ANTRAM RENGINIO DALYVIUI. KREIPTIS:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.